Poduszka antyalergiczna Comforel Allerban 40x40

Dodaj recenzję:
  • Producent: POLDAUN
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 25,00 zł
Opis 

Antyalergiczne poduszki Comforel® Allerban® łączą takie zalety jak łatwość użytkowania, sprężystość i miękkość z walorami zdrowotnymi. Od razu przystosowują się do kształtu głowy i szyi – są wyjątkowo wygodne od pierwszego użycia. 
Aktywnym składnikiem wypełnienia jest Allerban® – środek przeciwdziałający rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Właściwości włókien chronią przed wzrostem pewnych grzybów (np. Aspergillus Repens), których obecność jest niezbędna w łańcuchu pokarmowym roztoczy, co w konsekwencji prowadzi do jego przerwania i wyginięcia roztoczy. Allerban® jest integralną częścią włókna – jego oddziaływanie nie znika nawet po wielokrotnym praniu.

Dane produktu:


Rozmiar:          40x40
Wierzch materiału:           100% bawełna
Wypełnienie: Comforel Allerban
Waga wypełnienia: 200 g
Kolor: biały


Właściwości:

piktogram-d07ZWALCZA ROZTOCZA, ANTYBAKTERYJNE, ANTYGRZYBICZE - Wypełnienie jest higieniczne i antyalergiczne. Skuteczność oraz bezpieczeństwo składnika Allerban® potwierdzają testy przeprowadzone przez niezależne laboratoria IFTH (Francja), ISEGA (Niemcy) oraz Agencję Ochrony Środowiska (EPA, Stany Zjednoczone).


piktogram-d06ODPOWIEDNIE PODPARCIE - Tysiące kłębuszków wypełniających poduszki z włókna Comforel® Allerban® doskonale układają się wokół głowy i szyi, dostosowując się do ruchów śpiącego i gwarantując prawidłowe oparcie przez całą noc.


piktogram-d02PRZYWRACANIE PUSZYSTOŚCI - Wypełnienie poduszek Comforel® Allerban®, to włókno zwinięte w drobne, miękkie kłębuszki, które podobnie jak puch, można łatwo roztrzepać, co zapewniautrzymanie pierwotnego kształtu i objętości poduszki.


piktogram-d08TRWAŁOŚĆ KSZTAŁTU - Kuleczki z włókna Comforel® Allerban® zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na zbijanie i spłaszczanie; poduszka nie zmieni swego kształtu podczas długotrwałego użytkowania.piktogram-d04PRANIE MECHANICZNE - Ten produkt można prać w pralce automatycznej w temperaturze 60°Cużywając 1/3 normalnej ilości środka piorącego oraz suszyć mechanicznie.


piktogram-d11JAKOŚĆ - Każdy wyrób wypełniony włóknem Dacron® jest oznaczony markową etykietą z numerem. Ten niepowtarzalny numer stanowi poświadczenie, że wyrób został wyprodukowany na licencji oraz że spełnia on wymogi ścisłych norm jakości Dacron®.